| Model NO: | BCZ715A |
| Size: | 45X45mm |
| Style: | Vintage style |
| Color Type: | Green color |
| Usage: | Wall, Swimming pool |
| Certification: | CE, SGS, TUV, ISO |
| Sheet Size: | 260X300mm |
| Connect: | Mesh backing |
| Surface: | Glossy |
| MOQ: | 93 Sqm |
| Packing Details: | Neutral or Custom Carton, Neutral Package, Wooden Pallet |
| Specification: | Grade A |
| Material: | Porcelain |
| Shape: | Triangle |
| Thickness: | 6mm |
| Color: | Light green |
| Application: | Pool, Piscine, Spa, Bathroom, Shower, Kitchen, Living room |
| Chip Size: | 45X45mm |
| Gap: | 3mm |
| Net Weight/Sheet: | 0.84kg |
| Delivery Time: | 35 Days After The Deposit Is Paid. |
| Trademark: | Bluwhale Tile |
| Origin: | Foshan China |
| HS Code: | / |
Tira a luz amarela BCZ503Z
Rodada penny BCZ001
Jato de tinta de cristal BGZ006M1
Strip Vermillion com dot BCZ404Z
Frozen Fan Shape Crackle BCZ610
Telha do metrô ZOD9601
Escala de peixe ZOB1705
Pedra de imitação BCZ909