| Model NO: | BCZ715A |
| Size: | 45X45mm |
| Style: | Vintage style |
| Color Type: | Green color |
| Usage: | Wall, Swimming pool |
| Certification: | CE, SGS, TUV, ISO |
| Sheet Size: | 260X300mm |
| Connect: | Mesh backing |
| Surface: | Glossy |
| MOQ: | 93 Sqm |
| Packing Details: | Neutral or Custom Carton, Neutral Package, Wooden Pallet |
| Specification: | Grade A |
| Material: | Porcelain |
| Shape: | Triangle |
| Thickness: | 6mm |
| Color: | Light green |
| Application: | Pool, Piscine, Spa, Bathroom, Shower, Kitchen, Living room |
| Chip Size: | 45X45mm |
| Gap: | 3mm |
| Net Weight/Sheet: | 0.84kg |
| Delivery Time: | 35 Days After The Deposit Is Paid. |
| Trademark: | Bluwhale Tile |
| Origin: | Foshan China |
| HS Code: | / |
Effet de pierre BCK913
Bande BCZ703B1
Triangle gris clair BCZ312A
Verre en cristal de brique 3D ZGM3902
Verre de cristal de bande ZHM2903
Forme de ventilateur de coquille naturelle BOZ905E4
Craquelure de forme de ventilateur congelé BCZ707
Convex Mini Star ZOB1608